כדור פורח לקבוצה – יום גיבוש

מתכננים יום גיבוש או אירוע? כדור פורח לקבוצה

 בעלי חברה? מנהלי משאבי אנוש? מפיקי אירועים? אם אתם בעיצומו של סיעור מוחות באשר ליום הגיבוש הבא או מתלבטים איך לפנק את מנהליכם ועובדיכם המצטיינים, אתם בוודאי יודעים שתכנון יום גיבוש או אירוע לצוות יכולה להיות מטלה מתישה או אתגר יצירתי שתוצאותיו מוצלחות יותר משאיש יכול היה לצפות.

טיסה של כדור פורח לקבוצה היא דרך מצוינת להראות לעובדים שמשקיעים בהם גם מחוץ לכותלי העבודה וההזדמנות שלכם ליצור אירוע ייחודי ועשיר ולהעניק חוויה בלתי נשכחת. כזו שתמצב את חברתכם כפורצת דרך ואתכם כמנהלים ומפיקים חדשניים ויצירתיים. לאורך השנים צברנו ניסיון רב בארגון אירועי קונספט לחברות וארגונים קטנים וגדולים וזו התמחותנו. יחד איתכם נתכנן יום גיבוש או אירוע חברה מותאם עבורכם בלבד, ע״פ מטרות הארגון,  תקציב ומספר משתתפים. עם כדור פורח לקבוצה יחד נדאג לספק למוזמנים שלכם חוויה בלתי רגילה עליה ידברו הרבה אחרי שתסתיים. אז מה אנחנו מציעים? מגוון פעילויות לקבוצות בעלות מספר משתתפים משתנה , החל מ- 18 ועד 150 משתתפים, מטיסות כדור פורח לקבוצה ועד ימי כיף מלאי חוויות. הפעילויות המוצעות מתאימות גם לאירועים פרטיים!

טיסה במספר כדורים פורחים

המריאו יחד במספר כדורים פורחים והפריחו את משאלותיכם לשמיים.

כדור פורח מעוגן לקרקע

התבוננו בחבריכם מתבוננים בכם מתרוממים ומקשטים את השמיים

טיסה ביעפים

חווית קרקע ושמיים משולבת שתשאיר אתכם מרוגשים ומלאי אדרנלין.

יום גיבוש הוא חובה מוראלית ומה יותר טוב מלקיים אותו גבוה מעל העננים?! כפי שטען ה’גורו’ של עולם הניהול במאה העשרים, פיטר דרוקר, בספרו המשפיע “ניהול הלכה למעשה”, גמול כספי אינו הגורם העיקרי להנעה מיטבית של העובדים. יום גיבוש הוא צורך משולב להנהלה ולעובדים וחשיבותו של יום גיבוש בקרב כל עובדי החברה או הארגון הוא במתן הפוגה משגרת היום יום, מרשימת המטלות, הטלפונים, הגרפים ומסכי המחשב וביכולתו לספק הנאה שטמונה כל כולה ביציאה מהעיר ובחיבור המחודש לעצמנו ולטבע, החיבור בין העובדים לבין עצמם, בינם לבין מקום עבודתם.

בזכות רמת השירות ומקצועיות הצוות, הטייסים המנוסים, הציוד החדיש והקשרים שיצרנו עם ספקים נוספים, הפכה חברת Over Israel  לחברה המובילה בתחומה בכל הקשור להפקות אירועים-הלקוחות המרוצים שלנו ממליצים עלינו בכל פה ומעגל החברות אשר לוקחות חלק ברעיון חדשני זה הולך וגדל. אם תכוונו לירח, תהיו תמיד בין כוכבים! מאטרקציות בצפון ועד חדרי אירוח ומקומות לינה בדרום, עם טיולי כרכרות וסדנאות בישול, אוהל טיפולים בלבן ומעגלי מתופפים- אנחנו כאן איתכם ובשבילכם. במהלך שנות עבודתינו ערכנו ימי גיבוש לחברות וארגונים רבים ואני גאים לספר לכם כמה נהננו לשמוע את הפידבקים על התכנון והביצוע. מלבד אירועים לקבוצה, תוכלו לרכוש ממגוון שוברי המתנה שאנו מציעים, לעובד מצטיין, מנהל בכיר, מתנת פרישה או יום הולדת ועוד. פנו אלינו עוד היום כדי לשמוע עוד 072-2441810  לחצו היכנסו ללוח הטיסות

 הם כבר טסו אתנו. מה אתכם?