אתרי טיסה לכדורים פורחים בישראל

היכן טסים עם כדורים פורחים בארץ?
צפון הנגב / מצפה רמון / שדה בוקר

 כשהזמנת טיסה בכדור פורח הופכת פשוטה ונגישה לכם אונליין ומכל מכשיר, תכנון החופשה או הטיול הקרובים שלכם יכול להתחיל כבר היום. כל שעליכם לעשות הוא להחליט באיזה אתר טיסה תרצו לחוות את הטיסה שלכם בכדור פורח, מבין שני אתרי הטיסה היפים ביותר- צפון הנגב ומישור החוף הדרומי בשמורת בתרונות רוחמה או דרום הארץ והמדבר באיזור שדה בוקר ומכתש רמון. בכל אחד משני אתרי הטיסה הללו, תוכלו לבחור לטוס בטיסה פרטית רומנטית או פרטית משפחתית או לטוס בטיסה בהצטרפות בה תחלקו את החוויה עם משתתפים נוספים. כל זאת החל מ 590 ש”ח לאדם. לוח הטיסות וההזמנות זמין לכם 24/7 אונליין וגם שוברי המתנה האלקטרוניים.

* קראו על אתרי הטיסה והזמינו את טיסתכם או את שובר המתנה כבר היום.
*הפעילות מתאימה לילדים מגיל 5 ועד 120 וללא ניסיון קודם
* הטיסה אינה מתאימה לנשים בהריון.
*הפעילות אורכת כ-3 שעות

כדור פורח בצפון הנגב

במרחק 60 דקות מתל אביב ומירושלים, בצפון הנגב, משתרעת שמורת הטבע בתרונות רוחמה. בטיסה נשקיף על נפלאות הפריחה והמדבר גם יחד. מרכז הארץ זה כאן!

כדור פורח בשדה בוקר

המדבר הוא גן עדן לטיסות בכדור פורח – נופים הררים עוצרי נשימה ונחלים חיים בינות רכסים זהובים . בטיסה נחשף לשקט הממכר ולסודות המדבר וצבעיו המהפנטים.

אין זה משנה אם אתם טיילים בנפשכם או בביקור חטוף באחד מאזורי הארץ, תמיד כדאי לעצור ולהתענג על הנוף, לנשום אוויר אחר ולגלות מחדש את ישראל. שקטה וירוקה, פורחת וחקלאית, מדברית או הררית. צוות הטיסה זמין עבורכם כבר משעות הלילה והוראות הגעה לנקודת המפגש בכל אחד מהאתרים תתקבל כבר בערב שלפני. כעת רק נותר לארוז את החיוך, להטעין את הנייד, לבדוק שיש מספיק מקום לתמונות המרהיבות שאתם עתידים לצלם ולנסוע בזהירות עד לנקודת המפגש. הקפה יחכה לכם כשתגיעו.  כטיילים מנוסים וחובבי חוויות נשמח לתת טיפים ולעזור לכם לארגן את החוויה הבאה שלכם, זוגית, משפחתית או קבוצתית, אחרי או לפני הטיסה. הניסיון שלנו יאפשר לנו לעזור לכם לצאת ליום שהוא כולו פינוק אמיתי, עם צימר מרגיע או חדר מפנק במלון, ארוחת בוקר עשירה ומפנקת במסעדה בקרבת אתר הטיסה ואפילו מסלול רכיבה או הליכה, ספא או טיול טרקטורונים. כל אלו ועוד ממתינים לכם בהזמנתכם טיסה בכדור פורח ועוד ממגוון אטרקציות שכל אתר טיסה מציע, רגע לפני שחוזרים הביתה.