אלוהים לא הוליד אותנו עם כנפיים…ובכל זאת, כולנו עושים המון דברים ומנסים לצבור חוויות כדי שיגרמו לנו להרגיש כמה שיותר קרובים לתחושה הזו של לעוף כמו ציפור גבוה בשמיים… אז אם אתם מחפשים שילוב בין יצירת רגעים בלתי נשכחים לכל המשפחה לצד אותה תחושה מדהימה וחד פעמית – החוויה של כדור פורח למשפחה מביאה איתה בצורה די מדויקת ויוצרת את השילוב  המושלם עבורכם.

כדור פורח למשפחה שילוב זה בין להיות שם, לצד האנשים שהכי חשובים לנו, אלו שאנחנו הכי אוהבים ותמיד חושבים על למה אנחנו לא מבלים איתם מספיק זמן יחד עם התחושה הזו של לעוף גבוה על גבי כדור פורח. זו הדרך להתרשם מיופיה עוצר הנשימה של הארץ שלנו הכל כך מיוחד הזו, להרגיש את האדרנלין זורם לנו בכל תא ותא בגוף ופשוט כמו שאומרים: לעוף לתוך זה.

ניתן לבחור בין טיסה בשמי הארץ באזור הדרומי ולצפות בנוף המדברי המרהיב של שדה בוקר ומכתש רמון או לבחור בירוק הצפוני באזור הגלבוע ועמק יזרעל. כך או כך, אתם נהנים מחוויה קסומה, צבעונית ומיוחדת, כזו שנשארת שם ונכנס באופן מהיר למחברת החויות והזכרונות הטובים של כולנו. כזו שתמיד נזכור ואף אולי גם נרצה לשחזר.כדור פורח למשפחה

כל הסיבות לבחור בכדור פורח למשפחה כחוויה הבאה שלכם ביחד

  1. עם כדור פורח למשפחה אתם עושים משהו שונה, משהו שכנראה רוב חברי הקבוצה לא עשו מה ש:
  2. מעורר המון התרגשות, ציפייה לקראת משהו, בשונה ממסעדה, סרט או כל פעילות אחרת שכבר עשינו אינספור פעמים.
  3. בגלל הנוף – לראות את הכל מלמעלה זה פשוט משגע. כדור פורח למשפחה זה ממש כמו להיות בתוך מטוס רק שבמקום חלון קטן עם כתמים עליו אתם רואים את כל מה שלטבע יש להציע לנו: פתוח, רחב, גרנדיוזי עם הרבה מאוד אוויר.
  4. בגלל הנשמה- לטוס בכדור פורח זו חוויה שמנקה את כל המחשבות מהראש, מאווררת אותו טוב טוב, מכניסה המון אנרגיה מחודשת לגוף ומטעינה את הסוללה שלנו להמשך התקופה הקרובה, עד לחוויה הבאה.
  5. לטוס בכדור פורח זה עוצמתי – זו חוויה שבה כל החושים עובדים על טורבו ופשוט רוצים לשמר כל רגע לעד.

אז אם אתם מחפשים דרך מיוחדת לגבש, לשתף, להיות ולהרגיש ביחד, צרו איתנו קשר ונשמח לארגן לכם חווית טיסה בשמי הארץ לכם ולכל בני משפחתם.