הסוגיה של מתנות לגיוס זוהי סוגיה לא פשוטה כלל. רבים מתחבטים בדבר. מה ישמח את הבחור העומד לפני גיוס? מה כבר אפשר להעניק לו לפני שהוא יוצא לדרך החדשה? משהו שעדיין אין לו, משהו שאף אחד עדיין לא חשב עליו…

כיום כבר לא כל כך צריך להתלבט בנוגע לרעיונות של מתנות לגיוס. יש דרך טובה להפתיע – טיסה בכדור פורח, זוהי המתנה המושלמת ביותר שתוכלו להעניק לו.

הרבה מאוד דברים כבר נאמרו על הכדור הפורח וככל הנראה הכול נכון. יש בזה קסם ייחודי, שקט ודממה מעולם אחר, אך בעיקר יש בה את נקודת המבט השונה על העולם, מבט שרק מתי מעט זוכים להתבונן דרכה.

מעניקים מתנה לגיוס – חוויה ייחודית מתחת השמיים…

כאשר אתם מחפשים מתנות לגיוס, משהו ייחודי, יהיה זה רעיון נפלא להעלות אותו לכדור הפורח. באמצעות הטיסה אנחנו מעניקים ליקירנו מבט חדש ומשוחרר על העולם, ומאחלים לו הרבה הצלחה עם מעוף וחלומות שיתגשמו לכדי מציאות. טיסה בכדור הפורח זוהי חוויה מעצימה שמותירה את חותמה גם אחרי הרבה זמן לאחר הנחיתה. מדובר בהחלט במתנה בלתי נשכחת. אז אם חיפשתם מתנה מיוחדת, זוהי הטיסה בכדור הפורח.מתנות לגיוס

טיסה בכדור פורח – כל היתרונות

  • הנאה טהורה –

החוויה מתחילה מתהליך הניפוח של הכדור. זוהי חוויה מדהימה בפני עצמה המתחילה לעורר את ניצני ההתרגשות. הטיסה בכדור יכולה להיות על פי בחירתכם. זה יכול להיות בצפון באזור עמק יזרעאל, הר תבור והגלבוע כאשר במזג אוויר טוב ניתן ליהנות גם ממראה הכנרת.

ניתן לבחור גם באזור הדרום מעל הנוף המדברי עוצר הנשימה. צפון הנגב יכול גם הוא להיות אופציה בשמורת הטבע, תרונות רוחמה ועוד. מדובר במסע קסום שכולו טבע ואור, אוויר צלול ונוף מיוחד, כזה שיעלה חיוך על השפתיים.

  • רואים הכל מלמעלה –

טיסה בשמי הארץ זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להכיר היטב אזורים מסוימים בארץ, באופן שונה מהרגיל מהמסלולים והכבישים אשר אליהם אנחנו רגילים. הנוף המרהיב נראה כמו תמונה פרוסה נגד העיניים.

  • המתנה המושלמת –

כאשר אנחנו מחפשים מתנות לגיוס עם ייחוד וריגוש בלתי נשכח, אין ספק שהכדור הפורח הוא זה שיצליח לעשות את העבודה. האדם אותו אתם רוצים להפתיע יהיה בהחלט מופתע מהחוויה המרגשת בה ייטלו חלק פעיל כל החושים.