אם גם אתם מחפשים את אותה מתנה רומנטית מושלמת באמצעותה תוכלו להפתיע את בת או בן הזוג שלכם ביום האהבה הקרב ובא, טיסה רומנטית בכדור פורח בשמי הארץ יכולה להיות הבחירה המושלמת. מדוע? התחילו לקרוא!

חוויה מהסרטים

חוויית טיסה בכדור פורח היא חוויה רומנטית מיוחדת שרוב האנשים מכירים מצפייה בסרטים או קריאה בדפי האנציקלופדיה. כאן מדובר על טיסה רומנטית בבלון גדול אותו ממלאים בגז או באוויר חם. בלון זה מחובר לתא מעוצב המיועד לנשיאה של הזוג. חוויה מהסרטים! נכון להיום השימושים העיקריים בבלון פורח הם למטרת פנאי וספורט וניתן לראות סוגים שונים של כדורים פורחים במגוון צבעים וצורות בפסיטבלים רבים ברחבי העולם.

להיות חלק מדפי ההיסטוריה

הכדור הפורח מאגד היסטוריה שלמה, אם הכוונה היא לנפוליאון הגדול שתכנן לפלוש לאנגליה בכדורים פורחים, הצרפתים שהשתמשו בכדורים הפורחים כדי ליצור קשר עם פריז שהייתה נצורה בעת מלחמת צרפת פרוסיה, היפנים שניסו לתקוף את ארה”ב בבלונים פורחים ועוד. טיסה על כדור פורח תעניק לזוג את ההרגשה שגם הם חלק מההיסטוריה..וחווים עוצמתית ומיוחדת.

לחוות את היופי של החיים

טיסה רומנטית

טיסה רומנטית בכדור פורח היא טיסה לא שגרתית הטומנת בחובה הכנות מרגשות, נוף מדהים ורומנטיקה חסרת תקנה. אם גם אתם נמנים עם אותם אנשים שמעוניינים לחוות את היופי של החיים ולשלב בהם אהבה ותשוקה, מתנת הטיסה הרומנטית לזוג היא המתנה האידיאלית בשבילכם ובשביל האהבה שלכם. אם אתם משתייכים אל אותם אנשים שמעונייינים לנצור זכרונות שמורכבים מרגעים ייחודיים (ואוויר צח ונקי) , טיסה זוגית בכדור פורח חייבת להיות אחד מאותם זכרונות.

על הגובה – הלכה למעשה

ניתן להפתיע את בת הזוג (או בן הזוג) בשעת בוקר או צהרים מוקדמת ולהוביל אותה לרכב תוך שאתם מספרים לה שהיא הולכת לחוות טיסה רומנטית מפתיעה וחד פעמית ליום האהבה. כבר מרחוק תראו את הצבעים הבוהקים של הכדור הפורח ולפני שאתם מבינים מה קורה תמצאו את עצמכם בסל הקלוע  של הכדור הפורח כאשר אתם צופים בלהבת הגז שמנפחת את הכדור וגורמת לכדור לנסוק מעלה..זהו רגע רומנטי ומרגש ובדיוק הזמן והמקום לדקלם שיר אהבה של אחד מהמשוררים הישראלים הנפלאים או להציע הצעת נישואין מרגשת תוך שאתם נחשפים לנוף המדהים של המדינה היפה שלנו. חשוב לדעת שאינכם לבד. טייס מנוסה ידאג לכוון את הכדור הפורח, כך שאתם תהיו פנויים לאחוז ידיים ולחוות את האהבה שלכם המשולבת ביופיו של הטבע, אם אתם מעוניינים להציע הצעת נישואין או לומר עד כמה אתם אוהבים, זהו בדיוק הרגע.

לסיכום, חוויית טיסה רומנטית בכדור פורח היא חוויה שאין שנייה לה ולכן היא המתנה האידיאלית. טרם אתם מזמינים טיסה תמיד חשוב לוודא שפונים אל חברה בעלת רישיון להטסת כדורים פורחים, מביאים מצלמה ומצטיידים בבגדים ארוכים. אם אתם מעוניינים להוסיף נופך רומנטי לעניין ניתן לערוך טקס חגיגי הכולל אוכל ושתייה במתחם הטיסה, אפשרות לבקש מהחברה לקשט את הכדור הפורח ולצלם את חוויית הטיסה בוידאו. שיהיה באהבה והנאה!