בכל סופ״שׁ מחדש, אנו ההורים שואלים את עצמנו, מה נעשה עם הילדים בשבת בבוקר. הפארק הקרוב כבר די מיצה את עצמנו, מה גם שנהייה חם עד מאוד, הקאנטרי השכונתי גם נחרש שוב ושוב, לכן אתם מתלבטים, בודקים, מסתכלים קצת ברשת…

משהו קצת אחר…

אז אם גם אתם מחפשים פעילות מהנה, שונה, מפעילת חושים, כזו שאתם והילדים שלכם תזכרו לעוד זמן רב זה הרגע לתכנן פעילות לילדים בשבת – עולים על כדור פורח!

טיסה בשמי הארץ על גבי כדור פורח היא חוויה מסעירה לכל המשפחה. עצם המחשבה כבר תרגש את כולם ותגרום להם לפתח ציפיות… ובצדק. הטיסה מתבצעת מעל נופים עוצרי נשימה באזורים היפים ביותר בישראל וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור לפי מה שמתאים לכם ואולי קרוב אליכם הביתה.

ניתן לטוס בזריחה או בשקיעה, או סתם כך במשך היום מעל שדה בוקר ומכתש רמון או באזור של בתרונות רוחמה בדרום הארץ וניתן להרחיק צפונה ולטוס מעל עמק יזרעאל והגלבוע. כך או כך, סידרנו לכם נוף עוצר נשימה.

מתאימים את הטיסה לצרכים שלכם

תוכלו לבחור בין טיסה משפחתית, רק אתם, הילדים והמשפחה הקרובה או בטיסה עם משפחות נוספות וכך להוזיל את עלות הטיסה. איך שלא יהיה מדובר בחוויה עוצמתית, מעצימה ומגבשת לכל המשפחה.

הילדים ואתם תוכלו לחוות את החוויה כולה מהרגע שהצוות מתחיל לארגן ולסדר את הכדור, להכין אותו להמראה, דרך הכניסה לכדור, ההתפעלות מהרגע שלפני וכמובן, ההמראה אל השמיים על גבי כדור פורח.

אם חשבתם שזו חוויה שרואים רק בסרטים, אתם ממש טועים. לילדים מדובר ברגע מפוצץ מהתרגשות. מה שהעיניים רואות, האוזניים שומעות והלב מרגיש, זה לא משהו שאפשר להסביר במילים, בטח לא בעוצמות של ילדים. אז קדימה למה אתם מחכים, לא צריכים לצבור חוויות רק כשיש ימי הולדת או חגיגות מיוחדות, אפשר להנות ממחירים מעולים של טיסות על גבי כדור פורח בשמי ישראל לאורך כל השנה ולהפוך את השבת הבאה לקסומה באמת.