כולנו מכירים את השיחה השבועית שמגיעה בכל יום חמישי מחדש: מה נעשה עם הילדים בסוף השבוע בשבת הקרובהגם אנחנו וגם הילדים מרגישים את הצורך להתאוורר מכל השבוע העמוס שהיה לנו בין אם זה מהעבודה, מהסידורים בבית, מהכנת השיעורים, מהלמידה למבחנים וגם כאשר הילדים ממש קטנים, כולנו רוצים לנצל את השבת, לבלות קצת זמן טהור של משפחה ביחד וליצור חוויות משותפות שתמיד נוכל להיזכר בהן. אז אם גם אתם מחפשים פעילות לילדים בדרום, טיסה בכדור פורח יכולה להיות חוויה מדהימה, מלאה ברגש והתפעלות גם מצדכם וגם מצד הילדים.

הילדים יוכלו להתנסות בחוויה שבה הם נמצאים על הקרקע בתוך כדור פורח צבעוני ולאט לאט לעלות השמיימה ולהיחשף לנוף מרהיב ביופיו, להנות מהשקט ומהשלווה שלדרום המדהים יש להציע ובעיקר ללחוות קצת טבע אמיתי, טהור. זה הזמן להשאיר את כל האייפדים, המחשבים והאייפונים מחוץ לתמונה ולהתמסר לבילוי עם הילדים לאחד הרגעים הכי מרגשים שתחוו בתור משפחה מגובשת.

פעילות לילדים בדרום איפה עושים את זה?

אז אם אתם מעוניינים להתמקד בטיסה בשמי הארץ, יש שתי נקודות גיאוגרפיות שבהן תוכלו להתנסות בחוויה הזו. האחת היא בצפון הנגב במרחק של שעה מתל אביב ומירושלים מעל שמורת הטבע בתרונות רוחמה. שילוב בין ירוק, פריחה מרהיבה בעונות מסוימות בשנה ומדבר הופכים את החוויה הזו למרגשת ומעצימה גם יחד. האופציה השנייה היא באזור של שדה בוקר בנוף שכולו מדבר ממכר בצבעים זהובים.

אילו עוד סוגי פעילות לילדים בדרום קיימים?

במידה והתקציב מאפשר לכם ואתם רוצים לשלב את הטיסה בכדור פורח עם עוד סוג של פעילות לילדים בדרום ואפילו להנות מסוף שבוע בדרום לכל המשפחה. טיול בנווה מדבר באתר בריכות של מים מינרליים שם סאונות וספאות ברמה גבוהה, מרכז המבקרים במכתש רמון בו מרכז הנצחה לזכר אין רמון, מרכז הצפרות ברמת הנגב פעילויות שיאפשרו לכם להעביר כמה ימים משגעים בדרום הארץ. בנוסף, במצפה רמון יש את חי רמון, את חוות האלפקות, משחקי קשת וקליעה למטרה בחץ וקשת מדברי ועוד המון פעילויות לילדים בדרום. אפשר גם לארגן ימים לקבוצות כלומר לתכנן את הטיסה בשמי הארץ על כדור פורח עם עוד משפחות ולהתחבר לעוד אנשים וכך למעשה להוזיל את עלות הטיסה. באתר תוכלו להתרשם גם ממגוון של בתי מלון ובתי הארחה באזור, ממסעדות באזור הנגב ולמעשה לתכנן לכם חופשת נגב חלומית ארץ ישראלית.