בתור הורים לילדים אנו עסוקים רבות ומשקיעים המון בחינוך שלהם. מתווכים להם סיטואציות, מה מקובל ומה לא מקובל, מנסים לשמש עבורם דוגמא טובה וללמד אותם את כל מה שאנחנו יודעים, מחזקים אותם, בונים להם ביטחון עצמי וכן גם דואגים לעשות להם ואיתם גוד טיים, לפנק כמה ואיפה שאפשר. לכן, אנחנו מתכננים ביחד איתם טיולים וחופשות, רושמים אותם לחוגים ופעילויות בהתחלה בשלב מוקדם ביחד איתנו ואחר כך כשהם גדלים לבד, לוקחים חלק באטרקציות מכל מיני סוגים ובכל זאת, פעם בשבוע תמיד עולה השאלה מה עושים בסוף השבוע הקרוב בתור בילוי עם ילדים? הרי חייבים אטרקציות בשבת בדרום משהו שיעסיק אותם, משהו שיסקרן אותם אחרת הם נוטים להשתעמם די בקלות ודי מהר. חשבתם על טיסה בשמי הארץ בכדור פורח? הנה כל היתרונות של טיסה בשמי הארץ עם הילדים

  1. מעודד ויוצר סקרנות

  2. סקרנות היא תכונת אופי שטבועה אצל ילדים. הם תמיד רוצים לדעת הכל, שואלים המון שאלות, מרותקים מה תהיה התשובה עוד לפני שהם בכלל שמעו אותה. התפקיד שלנו ההורים הוא לא לבלום את הסקרנות הזו, אלא להיפך לעודד אותה. בילוי עם ילדים בדרום בטיסה בשמי הארץ עם כדור פורח תאפשר לכם ההורים לתת לילדים שלכם לשאול את המון המון שאלות. זה הזמן שלכם לעשות שיעורי בית ולבוא מוכנים כי אם הם פקחים כמו רוב הילדים בדור הזה שאלות כמו מאיפה השמש יוצאת, איך יש עננים בשמיים ואיך אתם עולים יחד הכדור למעלה יעלו בוודאות.

חוויה המחזקת את הביטחון העצמי

הבחירה של פעילות לילדים בדרום, לטוס איתם בשמי הארץ בתור בילוי עם ילדים תסייע בתהליך בניית הבטחון העצמי. אולי בהתחלה יהיה קצת פחד, הילדים יחששו לעלות על הכדור כי בכל זאת מדובר במשהו חדש וזר להם, אך אם תסבירו להם, אולי אפילו ביחד עם הצוות המקצועי מה הם הולכים לחוות, איך טיסה בשמי הארץ תרגיש ועד כמה מדובר בחוויה מיוחדת וחד פעמית הם יתגברו על הפחד או החשש שלהם, יעלו לכדור וכמובן שזו תהיה אחת החוויות היותר מסיעות שהם יכולים לחוות.

גיבוש משפחתי

בילוי עם ילדים הוא חוויה לכל המשפחה, ללא כל צל של ספק. זמן איכות בשמי הארץ, שקט, שלווה, נוף מרהיב ביופיו אתם והילדים בלי רעשים חיצוניים, בלי טלפונים, זה משהו שמאוד חשוב לשמור עליו בתור משפחה בעידן המודרני בו אנו חיים.