יום ההולדת של אמא שוב מתקרב, וכמו בכל שנה אתם בוודאי מתלבטים מה להעניק לה במתנה. במידה ואתם לא מעוניינים לתת לה שוב את אחד מהחפצים שכבר נתתם לה בשנים האחרונות- תכשיטים, בושם, חולצות או ספרים- מומלץ לחשוב על מתנה חוויתית, משהו קצת אחר. חוויה משפחתית מאחדת ומרגשת, היא הדבר שעשוי לשמח הכי הרבה את אמא שלכם, ואחת מהדרכים לעשות זאת היא באמצעות מתנה חוויתית של טיסה עם כל המשפחה בכדור פורח.

מדוע בכלל כדאי לחגוג בפעילות משפחתית משותפת?

אחד מהדברים שהכי כיף להעניק לאדם קרוב, הוא זיכרון מתוק שיישאר בלבו לכל החיים. כאשר אנחנו נותנים במתנה חפץ, זה יכול לשמח את המקבל עד מאוד. עם הזמן- ובמקרים מסוימים בתוך ימים ספורים- החפץ מתבלה או מאבד מיופיו. לעומת זאת, כאשר אנחנו יוצרים עבור אהובינו חוויות משמחות, הזיכרון נצרב במוחם מאפשר להם להיזכר בכיף המשותף שעשיתם יחד, ו”לקבל מחדש את המתנה” בכל פעם שחושבים על מתנה חוויתית שכזו.

מתנה חוויתיתמסיבה זו מומלץ שתחשבו מהי הפעילות שתתאים הכי הרבה למשפחה שלכם, בהתחשב בגילאי המשתתפים הפוטנציאליים בחגיגה, וכמובן- ההעדפות של חתן או כלת השמחה. טיסה בכדור פורח הינה מתנה חווייתית המתאימה גם לילדים קטנים- החל מגיל חמש, ומאפשרת לקיים מסיבה מיוחדת באוויר, וטיול מרתק מנקודת תצפית ייחודית שמעולם לא ראיתם על ארץ ישראל.

כיצד אפשר לחגוג בתוך כדור פורח?

כמובן שלא תוכלו לערוך מסיבת ריקודים עם מוזיקה רועשת בתוך הסל שבו תשהו במהלך הטיסה, אך בהחלט אפשר לחגוג בתוך כדור פורח, בצורה שקטה אך מרגשת לא פחות. תוכלו לשלב את הטיסה בתוך לוח זמנים של יום שלם, כאשר הטיסה בכדור הפורח אורכת כשעה בממוצע, ולאחריה תוכלו, למשל, לערוך פיקניק משפחתי לכולם. במידה וישנם בני משפחה שלא יכולים לקחת חלק בטיסה עצמה- לדוגמה תינוקות צעירים, נשים בהיריון או אנשים שלא מעוניינים בכך- הם יוכלו לצפות על הטיסה מן הקרקע, חוויה כיפית ביותר כשלעצמה.

תוכלו לבחור בסל גדול דיו אשר יכיל את כל בני המשפחה- ישנם סלים של כדורים פורחים שיכולים לשאת אפילו 20 אנשים ויותר. חווית ההמראה למעלה בתוך כדור, ממש כמו בסרטים- תרגש בוודאות את כל המשתתפים, ותאפשר לכם להיות מאוחדים בתוך מתנה חוויתית שאין דומה לה.