פסטיבל הכדורים הפורחים 2018 יוצא לדרך

אין ספק כי אחת החוויות הכי מרהיבות ומרגשות שאנו יוכלים לקחת חלק היא טיסה בשמי הארץ בכדור פורח. לאלו מכם שרוצים להשתתף בחוויה שכולה כדורים פורחים (לאו דווקא לטוס בעצמכם), בכל שנה בעונת הקיץ, בדרך כלל בחודש יולי ניתן להנות מפסטיבל כדורים פורחים בצפון ובנגב, ממש אצלנו בישראל. שילוב בין מוזיקה, אוכל, קשת רחבה של צבעים וכמובן – כדורים פורחים תהפוך לכם את הקיץ למשהו קצת אחר ושונה מבדרך כלל. הפסטיבל משלב אינספור פעילויות המתאימות לילדים, למבוגרים, ובעצם חוויה לכל המשפחה. בפסטיבל ניתן להקים אוהלים, לערוך פיקניק, לגשת לנקודות תצפית ולהתרשם מהנוף המרהיב, אוויר פתוח ונקי.גם השנה יתקיים בחופש הגדול פסטיבל כדורים פורחים בישראל להלן כל הפרטים:

פסטיבל כדורים פורחים בגלבוע

2 -3 באוגוסט 2018 – גן לאומי מעיין חרוד.

יום ה’ 2.8.18

הכניסה לגן הלאומי מעיין חרוד תתאפשר החל משעה 13:00.
בשטח הפארק ימתינו לכם מגלשות מים, בריכות השכשכוך הידועות, הפעלות לכל המשפחה כגון: הפעלות מוסיקאליות, יצירה, ליצנים, רקדנים, דוכני מזון ועוד…
מופע ה- night glow שהוא מופע הלילה המרכזי יתחל בשעה 22:00. כאשר מיד אחריו יתקיים מופע זיקוקים. ואם שני פעילויות אלו אינן מספיקות לכם אז בשעה 24:00 יוקרן סרט על מסכי ענק.

יום ו’ 3.8.18

החל מהשעה 05:30 בבוקר, מטס כדורים פורחים ולאחריו ימלאו את השמיים מטוסים קלים. בהמשך הבוקר צפו להפתעות נוספות כמו לולינים וצנחנים.
סיום הפסטיבל בשעה 11:00.

רכישת כרטיסים לפסטיבל הכדורים הפורחים בגלבוע

פסטיבל כדורים פורחים בפארק אשכול

9-10 באוסוט 2018 – פארק הבשור (לשעבר פארק אשכול).

יום ה’ 9.8.18:

החל משעה 16:00 יפתח הפארק את שעריו לכניסת מבקרים. בפארק תמצאו בריכות שכשוך, מופעי להטוטים, ואיך לא מופע הנייט גלואו יחל בשעה 20:45 בערב ויחתום את הערב היום הראשון של הפסטיבל במופע כדורים פורחים המוארים באש לצלילי מוסיקה דרמטית.

יום ו’ .10.8.18

המראה בוקר עם מטס מרהיב של כדורים פורחים. הכדורים ימריאו עם אור ראשדון החל מהשעה 5:30 בבוקר. המטס יכלול גם צניחה חופשית מכדור פורח.

רכישת כרטיסים לפסטיבל הכדורים הפורחים בפארק אשכול

פסטיבל כדורים פורחים

למה כדאי לבקר בפסטיבל?

החופש הגדול מתפרס על תקופה ארוכה יחסית ולאורכו אנו מנסים לקחת את הילדים לטיולים ולמקומות שישאירו בליבם ובזכרונם חוויות מרהיבות. אחת האטרקציות היותר מופלאות המתקיימת במהלכו של החופש הגדול היא כאמור פסטיבל כדורים פורחים. מדובר בהפנינג שלם סביב הכדורים הפורחים שמשאירים בעיקר את הילדים בפה פעור. אל הפסטיבל מגיעים בכל שנה טייסי כדורים פורחים מכל העולם ולכן הפסטיבל הוא גם בינלאומי. עם הזריחה, בדרך כלל ביום השני של הפסטיבל, יוכלו האורחים לצפות בכל התהליך שבו מנפחים את הכדורים הפורחים, שזו חוויה בפני עצמה. בשלב הבא תתבצע הפרחה של כל הכדורים הפורחים בשלל צבעים לאוויר וכאשר תתחיל השמש לשקוע ממשיכים במופע זוהר של כדורים פורחים מרהיבים.

פרט למופע של הכדורים הפורחים יש בפסטיבל גם דוכני מזון, מופעים של אמנים אורחים, מופע קרקס אווירי בו משלבים הטייסים בועות אש, בלונים, אקרובטיקה ועוד. במהלך הפסטיבל ניתן לישון באוהלים בשטח הפארק ולהנות מהבריכות ומהמדשאות שהפארק מציע לכל משתתפי הפסטיבל. בנוסף, ניתן לרכוב בשטח הפארק באופניים (יש מסלולים משולטים), ללון בצימרים שבאזור, ללכת במסלולי ההליכה שבאזור, בקיצור מדובר בחוויה מגבשת, מעשירה ומעניינת לכל המשפחה.