אם גם אתם מחפשים איך להפתיע את בן או בת הזוג שלכם ליום ההולדת ונמאס לכם מכל הרעיונות של ערבי קריוקי, מסיבת הפתעה עם על האש או חדרי בריחה, כנראה שאתם מחפשים רעיונות למתנות שבטוח יפתיעו את בן או בת הזוג שלכם. באתר OVERISRAEL מציעים לכם את המתנה המושלמת, כזו שבחיים לא חשבתם עליה והיא טיסה בכדור פורח בשמי הארץ.

היכן ניתן לטוס בכדור פורח?

ב-OVERISRAEL מציעים לכם טיסה בכדור פורח במספר אתרים ברחבי הארץ כאשר בין האתרים ניתן למצוא איזורים מרהיבים כמו צפון הנגב, אשר נמצא במרחק של שעה נסיעה מירושלים ומתל אביב, את שדה בוקר שהוא אחד האיזורים המרהיבים ביותר במדינת ישראל שכוללים נוף מרהיב של מדבר. בשני המקרים מדובר באזורים מקסימים לטיסה, בהם תראו נופים של הרים, נחלים, מדבריות, מרחבים ירוקים ועוד.

מתי ניתן לבצע את הטיסה?

את הטיסה בכדור פורח ניתן לעשות החל משעת הזריחה, שהיא גם השעה הכי יפה באיזורים הללו של המדינה, ועד שעת הדמדומים. כאשר לכל אורך היום ניתן להזמין טיסות באחד משני האתרים הללו.

מדוע טיסה בכדור פורח?

יש שיאמרו שאם אפשר לטוס במטוס או בהליקופטר אז מדוע לטוס בכדור פורח? אז בראש ובראשונה הטיסה בסל הפתוח של הכדור הפורח היא חוויה שאין לה תחליף, הרוח שאנו מרגישים בפנים, יחד עם הנוף המרהיב שנשקף לנגד עינינו ולא חולף מהר כפי שקורה שטסים במטוס הוא שיא החוויה של הטיסה בכדור פורח. בנוסף בטיסה בכדור פורח ניתן לחלק את הטיסה למספר יעדים, כאשר אם באים בקבוצה גדולה כל המשפחה עם חברים, חלקם עולים לכדור הפורח והיתר נוסעים באמצעות רכב שטח ובאמצע הטיסה הכדור נוחת וחברי הקבוצה יכולים להתחלף ביניהם.

ניתן גם לתאם טיסות פרטיות רומנטיות בכדור פורח לאור זריחה ולהפתיע את בן או בת הזוג בארוחת בוקר קלילה ורומנטית בשמי הארץ או אפילו עם הצעת נישואין מפתיעה באמצעות טיסה למקום בו הכנתם כתובת אש או כרזה ששואלת את בת הזוג שלכם אם היא רוצה להינשא לכם. אחרי הצעה כזו מרהיבה כנראה שגם היא לא תוכל לסרב.