טיסה רומנטית בכדור פורח זו אחת ההגדרות היותר מעניינות שפגשתי, מה זה בעצם טיסה רומנטית בכדור פורח? טיסה לפארג בסופ”ש…זה רומנטי! טיסה זוגית במסוק בשמי הארץ…יכול להיות רומנטי! ובכל זאת, כשאני שומע את הביטוי טיסה רומנטית בכדור פורח מצטייר לי בראש איזה נוף פסטורלי, תחושת אינטימיות מסוימת, שקט, עדיף אפילו בלי מנועים ברקע ואז…..רגע…איך לא חשבו על זה קודם? טיסה זוגית בכדור פורח- זה רומנטי!

זה מזכיר לי שממש בהתחלה כשהקמתי את אובר ישראל אז כמו כל עסק חדש את רוב העבודה אתה עושה לבד…(ולא, זה ממש לא רומנטי). בכל אופן, פעם אחת צלצל הטלפון ובצד השני של הקו היתה לקוחה נחמדה שהתענינה בטיסה בכדור פורח. “תגיד,” היא שואלת: “יש לכם טיסות רומנטיות בכדור פורח?” בוודאי אני עונה לה. אז “תגיד,” היא שוב שואלת “זה רק עם הטייס נכון? ואין עוד מצטרפים לאותה הטיסה?” בוודאי אני עונה בשנית בבטחון מוחלט. אז “תגיד לי” היא שוב שואלת: “אני יכולה לבוא לבד?”.

תכלס כדור פורח זה באמת דבר רומנטי, וחלק גדול מהלקוחות שלנו הם זוגות שמחפשים חוויה מיוחדת שלא חוו אף פעם, משהו שיכלו לעשות ביחד ואם זה גם רומנטי אז ברור שזה עדיף. הסל של הכדור פורח מחולק על ידי מחיצות למספר תאים כך שכל זוג או שניים מקבלים תא פרטי בכל מקרה ואז אין צורך להזמין טיסה פרטית לזוג אלא ניתן בהחלט להצטרף לכל אחת מהטיסות שלנו והן רומנטיות כי כדור פורח זה פשוט כלי טיס כזה- הוא סקסי, הוא רומנטי ועם כל גודלו העצום הוא מרחף כל כך באטיות ועדינות ואלו תורמים רבות לאווירה.

 טיסה רומנטית בכדור פורח

אז אם חשבתם על חוויה רומנטית או מתנה לבן/ לבת הזוג שלכם, טיסה רומנטית בכדור פורח זו בהחלט החוויה עבורכם. ניתן לשלב עם ארוחת בוקר זוגית או ארוחת ערב רומנטית בהתאם לזמן הטיסה, כמה נרות ריחניים ואת ההמשך רק אתם יודעים.

לסיום אסכם את האופציות שאנו באובר ישראל מעמידים לרשותכם בהזמנת טיסה רומנטית לזוג:

–          טיסה בהצטרפות יחד עם זוגות נוספים, טיסות כאלו ניתן להזמין גם עם תקציב מוגבל יחסית מבלי לפגוע בערך החוויה, האווירה הרומנטית וכל שאר הפינוקים.

–          אופציה נוספת היא טיסה פרטית בכדור פורח זוגי: אתם והטייס בלבד, מתאים ביותר לאירועים מיוחדים כמו הצעת נישואין או ציון דרך בחיי הזוגיות שלכם.

מפה לשם כשאתם עטופים במחשבות רומנטיות תרגישו חופשי לפנות אלינו בכל שאלה לגבי טיסה רומנטית בכדור פורח וכדורים פורחים בכלל.