שבת הגיעה, שוב יקיצה טבעית…שוב כיף להתעורר אל בוקר שכולו משפחתי, אולי זוגי, וכן רגוע ואמיתי.

ואז מתחילים החיפושים, מה עושים בשבת הזו? מחפשים אטרקציות בדרום בשבת? והאם זה מתאים גם לילדים? כמשפחה די ספונטנית מחפשים אטרקציות שפתוחות בשבת.

עכשיו ובייחוד שכבר כמעט חורף אין כמו להעביר שבת בדרום אבל כמה דרום? אילת? רחוק לטיול ספונטני… אז יש דרום קרוב יותר כמו צפון הנגב במרחק של פחות משעה מתל אביב או לחלופין נמשיך עוד קצת דרומה להר הנגב ושדה בוקר או מצפה רמון ובואו נהיה כנים, עם הכבישים החדשים בדרום ובייחוד ביום שבת כשהתנועה זורמת הכל נהיה קל יותר.

טיסה בכדור פורח בשבת

עולים על כביש 6 ואופס…אנחנו בדרום

עושים את דרכנו לעוד טיול משפחתי מהנה או מכוונים לאטרקציה נבחרת.

אז באמת יש אטרקציות בדרום בשבת (או בכלל)? זה מדהים שלא מעט אנשים לא מודעים לכמות האטרקציות בדרום. יש כאן מלא ולנוחיותכם ריכזנו רשימה חלקית של אטרקציות מומלצות בדרום רובם פתוחים בשבת אך לא רק. ראו קישורים ל אטרקציות בצפון הנגב ואטרקציות בהר הנגב.

בקישורים האלה תמצאו אטרקציות מומלצות בדרום הארץ כגון: טיולי גיפים, פיינט בול, חאנים ואירוח אוטנטי, חוות בודדים, סיורים חקלאים, מצפה כוכבים, פינות חי, סינגלים ומסלולי טיול לאופניים, מוזיאונים ושמורות טבע וכמובן כדורים פורחים. וכשמזג האוויר בדרום מכתיב הטון העם זורם בהמוניו. אבל אל דאגה, כי הדרום הוא כל כך גדול ובשבת העומס מורגש אולי פעם או פעמיים בשנה.

כמפעילי האטרקציה הכי מבוקשת בארץ בכלל ובדרום בפרט אנו מזמינים אתכם ליהנות מטיסה בכדור פורח בדרום. אטרקציה מושלמת לחוויה זוגית, משפחתית או קבוצתית. את החוויה הזו אתם חייבים לעבור לפחות פעם או פעמיים בחיים.

ואז נופל האסימון, צריך לתאם מראש? האם זה מתאים להגדרה של אטרקציות בדרום לילדים? אז ממש בקצרה אכן יש צורך לתאם מראש ואם עכשיו זה יום שבת בבוקר זה ממש לא מאוחר מידי כי באתר שלנו תוכלו להזמין טיסה און ליין לשבת אחר הצהריים או כמובן להגיע ולטוס בכדור פורח בדרום בשבת הבאה. לגבי ילדים: מגיל חמש ומעלה יכולים לטוס בכדור פורח. אז אם אתם מחפשים אטרקציות בדרום לילדים, טיסה בכדור פורח היא בהחלט בשבילכם.

אז לסיכום: יש אטרקציות בדרום ולא רק בדרום אדום. אפשר בהחלט למלא יום טיול בשבת ובימיי חול. אז שיהיה בכיף!