החיים שלנו מורכבים מהמון רגעים וכולנו היינו רוצים לזכור בעיקר את אלו שמשלבים אושר, הנאה, שמחה בלב… כדי שהם יקרו עלינו לצבור רגעים ייחודיים שכאלה עלינו להעיז, לעשות, רק ככה נוכל להעשיר את ארסנל החוויות שלנו ולהרגיש שאנחנו עושים משהו. אז אנחנו יוצאים לחופשות, נוסעים לטיולים לראות מקומות חדשים, פוגשים אנשים שלא היינו פוגשים אם לא היינו מניעים את עצמנו לפעולה, לוקחים חלק בהרצאות מעניינות, סדנאות בשלל נושאים, יוצאים ללמוד בתחומי עניין שמעשירים את הידע שלנו ועוד… אך אחת החוויות שאם רק פשוט תחליטו לעשות אותה לצד האנשים שאתם הכי אוהבים היא טיסה בשמי הארץ המדהימה שלנו עם כדור פורח. מדובר בחוויה חד פעמית, ייחודית, שתמלא את הגוף שלכם בהמון אדרנלין ובעיקר באוויר נקי וטהור, בקיצור חוויה לכל החיים. אז הנה כל היתרונות של טיסה בשמי הארץ עם כדור פורח

טיסה בשמי הארץ – הנאה טהורה

אז זה מתחיל בתהליך הניפוח של הכדור עצמו, חוויה מדהימה בפני עצמה וכבר אז מתחילים לצוץ להם סימני התרגשות. כמובן שאתם בוחרים את האזור שבו טסים כך שהנוף שתבחרו הוא פרי דמיונכם. בין אם תבחרו לטוס בצפון באזור של הגלבוע ועמק יזרעאלהגלבוע, הר תבור ולעתים ביום עם מזג אוויר טוב ניתן גם לראות את הכינרת, בדרום מעל נוף מדברי עוצר נשימה או בצפון הנגב בשמורת הטבע בתרונות רוחמה המסע הוא מסע קסום שכולו אוויר צלול, טבע ואור. לכל נוף יש את הקסם שלו שילווה אתכם בהנאה טהורה, כזו שתעלה לכם חיוך על הפנים לאורך כל המסע הזה.

רואים את הכל מהגובה

טיסה בשמי הארץ על כדור פורח היא אחת הדרכים המופלאות להכיר אזור מסוים בארץ הרבה יותר טוב, בדרך קצת שונה מהכביש והמסלולים אליהם התרגלנו. טיסה בשמי הארץ שנמשכת בגובה בין 30-90 דקות, כך שאתם בהחלט יכולים להתרשם מהנוף המרהיב שנראה כמו תמונה הפרוסה לנגד עיניכם. כמובן שתוכלו לשלב את החוויה המדהימה הזו עם חופשה בסמוך לאחת הנקודות ולהפוך את זה לעוד יותר מגבש.

טיסה בשמי הארץ

טיסה בשמי הארץ – המתנה המושלמת

אם אתם מחפשים מתנה למישהו שקרוב אליכם בין אם ליום הולדת, יום נישואין או סתם ככה כדי לרגש, דרך ייחודית לגבש בין המשפחה או החברים, רעיון יוצא דופן להצעת נישואין, כמובן שטיסה בשמי הארץ בכדור פורח היא ללא ספק הדרך המושלמת לעשות זאת. האדם אותו תפתיעו בהחלט עומד להיות מופתע מחוויה מרגשת בה כל החושים לוקחים חלק פעיל. אז קדימה, הכינו את המצלמות, תדלקו את הרכבים וצאו למסע באוויר על כדור פורח יחד עם האנשים שאתם הכי הכי אוהבים.