כולנו מחפשים דרכים לשבור את שגרת היום יום שלנו ומשלבים מדי פעם אטרקציות כדי להכניס עניין, להתרגש, לנסות משהו חדש כאשר אנשים רבים בוחרים באטרקציות כמו טיסה בשמי הארץ ״טייס ליום אחד״, קפיצה חופשית, בנגי, טיסה בכדור פורח, צניחה רגילה ועוד. אטרקציות בגובה בדרום יכולות להתאים כבילוי בסוף השבוע עם כל המשפחה, כיום פינוק רומנטי לזוגות שרוצים קצת להכניס עניין, לחגיגות מיוחדות כמו ימי הולדת, הצעות נישואין או סתם כי רוצים להרגיש את התחושה הזו שלהיות בגובה, תחושה שלא מחליפה שום דבר אחר.

אז באמת השאלה היא למה אנשים כל כך נהנים לקיים אטרקציות בגובה כל הסיבות לפניכם

1) בגלל הריגוש זה ממש כמו אותה התרגשות של ׳אני נוסע לחו׳ל. משהו כזה שעושה לנו המון פרפרים בבטן שקשה להסביר במילים. אטרקציות בגובה מכניסות לגוף שלנו אדרנלין כזה שגורם לנו להרגיש בחיים, מלאים באנרגיה, חדים ולהתמסר לרגע הזה עד הסוף, כאיל וזו הפעם הראשונה והאחרונה שאנחנו בגובה. גם אם יש קצת פחד שמלווה את האטרקציה או חחש: איך זה, איך זה ירגיש, האם זה מסוכן, עדיין אם החלטנו לנסות אנחנו יודעים מראש שזה הולך להיות מסעיר ומרגש.

2) כי זה חדש, זה אחר בין אם מדובר באטרקציה שאנו עושים בפעם הראשונה או בין אם זה משהו שהוא מעט מוכר לנו מסיפורים של חברים או בני משפחה שכבר התנסו באטרקציה הזו או אפילו מחוויה אחרת שחווינו זה עדיין אחר ממה שאנחנו עושים ביומיום ומה שאחר לנו, תמיד הופך את זה למיוחד, למסעיר, למשהו כזה שאפשר לחכות לו ואפילו נותן לנו אנרגיה להמשיך את השבוע עד שזה יקרה, משהו לצפות לו.

3) לראות את הכל מלמעלה כשבוחרים לקחת חלק באטרקציות בגובה בדרום נחשפים לנוף שהוא בלתי רגיל בלשון המעטה. הרי מלמעלה הכל נראה אחרת לגמרי, זה מראה מרהיב ממש בו כל הנוף של ישראל פרוס לנגד עינינו. לצפות בצפה רמון למשל מלמעלה ומצדה זה אולי אחד מהמראות היפים שקיימים. באטרקציות בגובה בדרום גם אפשר לראות הרבה יותר כשמסכלים על הנוף מלמעלה בהשוואה לקרקע בטיול רגלי למשל כך שאיך שלא מסתכלים על זה, אטרקציות בגובה הן משהו מיוחד ולכן כל כך הרבה אנשים בוחרים דווקא בהן.